Mums ir pusgads!

AREM saita prezentācija un mūsu pirmās filmas atkārtota izrāde.

2.oktobrī Rīgā, plkst. 12.00, Galleria Riga, Happy Art Museum notiks atklātā tikšanās, veltīta nelielai “jubilejai” – pusgadam kopš Krievu pilsoniskās sabiedrības veicināšanas un krievu emigrantu atbalsta asociācijas (AREM) atbalstītāji uzsāka kopīgu darbu. Turklāt mēs prezentēsim organizācijas jauno saitu un parādīsim filmu, kuru AREM sagatavoja 5.septembrim – krievu tautas komunistiskā genocīda simtgadei.

Šī gada aprīlī pirmo reizi paziņojām par to, ka Latvijā tiek dibināta jauna sabiedriskā asociācija, kura apvienos tos krievus, kas atbalsta Latvijas suverenitāti un iestājas pret Putina režīmu Krievijas Federācijā. Pusgada garumā AREM bija pastāvīgu melīgu un nepatiesu propagandas uzbrukumu objekts, kurus veica gan skaidri Kremļa atbalstītāji, gan tā slepenie “draugi” Latvijā. Tomēr mēs veiksmīgi uzsākām darbu, un šodien AREM jau ir pieredze informatīvi-analītisku materiālu sagatavošanā Latvijas Saeimas deputātiem, kultūras pasākumu un publisku akciju organizēšanā, pat vienas dokumentālās filmas patstāvīgā izstrādē.

Mēs plānojam turpināt un attīstīt iesāktos projektus, kā arī sākt jaunus. Ja jūs vēlaties ņemt tajos dalību, noskaidrot, kas jau ir padarīts, vai piedāvāt kaut ko jaunu, atnāciet 2.oktobrī!