Sarkanā terora upuru piemiņas diena

Rīgā pirmo reizi tiks izrādīta filma par krievu tautas komunistisko genocīdu.

Krievu pilsoniskās sabiedrības veicināšanas un krievu emigrantu atbalsta asociācija (AREM) 5.septembrī plkst. 18.00 Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Latvija (Elizabetes ielā 55) telpās, konferenču zālē Sigma 1 organizē piemiņas sarīkojumu Sarkanā terora un padomju koncentrācijas nometņu upuru piemiņai – simtgade kopš krievu tautas komunistiskā genocīda uzsākšanas.

Piemiņas sarīkojuma laikā pirmo reizi tiks izrādīta AREM sagatavotā īsfilma, kurā stāstīts par boļševiku genocīda noziegumu vēsturi, kā arī par to, kā 1972. gadā padomju nometnēs politieslodzīto vidū radās tradīcija atzīmēt 5.septembri kā sēru dienu. Filma veidota krievu valodā, ar subtitriem latviešu valodā.

Pēc diskusijas, kurā dalību var ņemt visi pasākuma dalībnieki, notiks piemiņas ceremonija atbilstoši krievu antikomunistu – padomju laika politieslodzīto tradīcijām.

Laipni aicinām ikvienu, kam ir dārgas atmiņas par komunistiskā totalitārisma upuriem, kā arī visus tos, kam interesē Krievijas tautu patiesā vēsture.

Ieeja bez maksas. Foto un video uzņemšana pēc viesnīcas administrācijas pieprasījuma ir iespējama tikai iznomātās konferenču zāles robežās.